Polski
English English
Русский Русский
  +48 666 034 230  
  kontakt@enklawapolany.pl

O inwestorze

Spółka celowa (SPV) należąca do Grupy Havre powołana do realizacji inwestycji „Enklawa Polany”.
„ORZEŁ-KOŚCIELISKO" Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Numer KRS 0000180001, NIP 7361597141, REGON 49269636800000  |  Wysokość kapitału zakładowego: 1.308.000,00 zł  |  Adres: ul. Chotarz Bór 14 I, 34-511 Kościelisko

O Grupie Havre

Grupa Havre to deweloper na rynku biur, hoteli i apartamentów, która rozpoczęła działalność na rynku nieruchomości w 2000 roku, realizując liczne inwestycje głównie w Krakowie, Katowicach i Zakopanem. Głównym obszarem jej działań jest realizacja inwestycji biurowych, hotelowych oraz apartamentowych. Grupa Havre swój sukces zawdzięcza wysokiej jakości projektów i wykonania obejmujące nowoczesną architekturę i wysoką jakość wykorzystywanych materiałów, innowacyjność rozwiązań, a także perfekcyjne rzemiosło.

Zrealizowane projekty

Biurowiec G.O.C.

8-kondygnacyjny biurowiec Green Office Center zlokalizowany jest w dzielnicy Podgórze, przy ul. W. Sławka w Krakowie. To nowoczesny biurowiec klasy A, zaprojektowany i wykonany przy zachowaniu korelacji ekonomii z ekologią oraz zasadą zrównoważonego rozwoju w budownictwie.

Fasada biurowca to szkło przesłonięte aluminiowymi żyletkami. Budynek ponadto oferuje szereg najnowszych rozwiązań technicznych i wiele udogodnień dla najemców, a wprowadzone rozwiązania projektowe zostały oparte na energooszczędnych technologiach oraz innowacyjnych rozwiązaniach.
Hotel Park Inn by Radisson Katowice

4-gwiazdkowy 16-kondygnacyjny hotel zlokalizowany w bezpośrednim sąsiedztwie Parku Śląskiego przy ul. Bytkowskiej w Katowicach, z 168 klimatyzowanymi i komfortowo wyposażonymi pokojami. Dysponuje nowoczesnymi i dogodnymi rozwiązaniami dla osób zarówno podróżujących biznesowo, w celach turystyczno-wypoczynkowych, jak również dla firm planujących organizację konferencji, szkoleń czy bankietów. W hotelu mieści się restauracja, drink bar, centrum fitness, nowoczesne centrum konferencyjne, biblioteka.
Apartamenty Rękawka

Inwestycja Apartamenty Rękawka to nowoczesny 5-kondygnacyjny budynek mieszkalny wielorodzinny z usługami i garażem na poziomie parteru. Obiekt tworzą dwie połączone ze sobą bryły. Jedna, usytuowana od frontowej strony, doskonale wpisująca się w istniejącą, historyczną zabudowę Podgórza, druga zaprojektowana zgodnie z najnowszymi trendami architektonicznymi.

Przy realizacji inwestycji wdrożono najnowocześniejsze rozwiązania techniczne, zapewniające komfortowe użytkowanie lokali oraz bezpieczeństwo mieszkańców.